بستن

درباره ما


عرصه وب یکی از عرصه های کاربردی در زندگی روزانه افراد می شود و روز بروز بر تکنیک ها و ابزارهای این عرصه افزوده می شود و تمامی افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند حتما باید زمانی رو جهت آموزش کنار بگذارند تا بتوانند در زمینه وب رقابت کنند و بهترین خدمات را به مشتریان و کاربران خود ارائه کنند.

ولی ورود به این عرصه برای کسانی که تازه تصمیم به این کار گرفته اند کار مشکلی است. من خودم زمانی که طراحی وب رو شروع کردم با مشکل عدیده ای روبرو می شدم و هیچ منبع مدونی وجود نداشت مطالبی که در فضای وب وجود داشت یا ناقص بودند یا پیش پا افتاده و یا ….. به طوری که بعد از مدت زیادی جستجو و آزمون و خطا می توانستم مشکل خود را حل کنم. علت این امر این است که مبانی این کار بسیار ساده هستند شما می توانید دستورات html و css را براحتی فرا گرفت ولی تکنیک های استفاده از آنها نیازمند تجربه و کار فروان می باشد. و کمتر کسی این تجربیات و تکنیک ها را با دیگران در میان می گذارد.

بنابراین من و تعدادی از دوستانم تصمیم گرفتیم تجربیات و دانسته ها خودمان را به صورت مدون با شما دوستان در میان بگذاریم امیدوارم مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد.