بستن

آموزش تبدیل psd به joomla

دسته بندی ها: جوملا
لیست علاقه‌مندی‌ها اشتراک گذاری
اشتراک گذاری محصول
لینک صفحه
در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

درباره دوره

آموزش تبدیل psd به joomla 

شاید شما هم از اون دسته افراد باشین که تازگی کار با جوملا رو شروع کرده باشین و کمی هم css و html بلد باشین و بخواین یک قالب جوملا بسازین ولی ندونین از کجا باید شروع کنید.

به همه منابع موجود سرزده باشین کلی ایبوک خونده باشین ولی یک مجموعه منسجم که یک قالب رو از صفر تا صد توضیح داده باشه رو پیدا نکرده باشین.

خوب ما توی این مجموعه آموزشی یک قالب مجله خبری رو از صفر تا صد کد نویسی کردیم و از تمامی مراحل فیلم گرفتیم و روی تصاویر توضیحات کامل دادیم. این یک قالب ساده نیست یک قالب حرفه ایه . ما توی این آموزش از هیچ فریم ورکی استفاده نکردیم همه چیز به صورتی دستی نوشته شده. این آموزش آموزش تبدیل psd به joomla شامل مراحل زیر است.

دانلود و نصب joomla

برای دانلود آخرین ورژن جوملا به سایت https://downloads.joomla.org/ مراجعه کنید.

دانلود جوملا

 

نصب افزونه های مورد نیاز و ورود اطلاعات نمایشی

برای تبدیل قالب psd به جوملا با توجه به محتوای قالب و عناصر موجود در قالب در این مرحله نیاز هست که یکسری افزونه نصب بشه و یکسری محتوای نمایش وارد سایت جوملا بشه تا بتونیم با ابزارهای مختلف این محتوا رو در جاهای مختلف  نمایش بدیم.

 

نمایش محتوا و کد نویسی css

در این مرحله ما بخش ها مختلفی در قالب ایجاد میکنیم و با استفاده از افزونه ها و ابزارهای موجود رو جوملا با توجه با طرح قالب ، محتوا رو در این بخش ها به نمایش می گذاریم و سپس با استفاده از کد css محتوا رو طبق قالب psd استایل میکنیم.

ریسپانسیو قالب

در نهایت بعد از اتمام نسخه دسکتاب قالب ، قالب رو برای دیگر دوایس ها مثل موبایل و تبلت ریسپانسیو میکنیم.

 

 

 

 

نمایش بیشتر

محتوای دوره