بستن

فارسی سازی قالب های آماده

فارسی سازی قالب های آماده

با قالب های آماده صاحب یک سایت ارزان شوید.

اگر به دنبال راه اندازی یک سایت سریع و زیبا و ارزان هستید ، استفاده از قالب های آماده گزینه بسیار مناسبی میتواند باشد. شما میتوانید از سایت های مثل تم فارست ، تمپلیت مانستر و.. یک قالب انتخاب کنید و خریداری کنید.

ولی مشکل اصلی اینجاست که ساختار این قالب ها برای زبان های است که چپ چین است و اصطلاحاتی که در قالب به کار رفته انگلیسی است.

برای استفاده از این قالب ها نیاز است که اصطلاحات به فارسی ترجمه شده، جهت متن ها و قالب راست چین شود تاریخ ها به شمسی جلالی تغییر کند و در نهایت فونت سایز و تایپوگرافی سایت ویرایش شود. تا سایت در زبان فارسی هم زیبا ، جذاب و کارآمد باشد.

قالب خود را انتخاب کنید ، راست چین کردن و فارسی سازی آن را به ما بسپارید،

نحوه انجام کار

 1. ارسال قالب

  قالب خود را همراه با برخی ایده های اساسی در مورد نیازهای وب سایت خود برای ما ارسال کنید.

 2. بررسی کار از سمت ما

  ما قالب و طرح ها و ایده های شما رو بررسی میکنیم. سپس یک پیش فاکتور با جزییات قیمت و زمان مورد نیاز برای هر صفحه برای شما ارسال میکنیم.

 3. راست چین و ترجمه قالب

  پس از توافق بر روی قیمت و زمان پروژه ، ما ترجمه و راستچین قالب رو شروع میکنیم.

 4. تحویل اولیه و تست قالب

  بعد از پایان کار ما قالب و عملکردهای سایت رو در مروگرها و دیوایس ها مختلف بررسی خواهیم کرد.و خطاهای احتمالی رو برطرف خواهیم کرد.

 5. تحویل قالب

  بعد از تایید قالب، ما سایت شما رو راه اندازی خواهیم کرد. و در صورت نیاز اطلاعات شما رو از سایت قبلی به سایت جدید منتقل میکنیم.

سوالات متداول

هزینه فونت ها و پلاگین هایی که نیاز به خریداری هست به عهده کیست؟

هزینه تمامی مواردی که نیاز به خریداری هست به عهده مشتری می باشد. ما تنها هزینه کدنویسی رو از شما دریافت خواهیم کرد.

چقدر وقت دارم قالب رو تست کنم؟

ما نتیجه نهایی رو آپلود میکنیم و لینک رو در اختیار شما قرار خواهم داد و شما میتوانید به دقت و به هر میزان که به وقت نیاز داشتید، تست های مورد نظر خود رو روی قالب انجام بدید. البته نگران نباشید ما حتی بعد از تحویل کار اگر ایرادی از سمت وجود داشت باشد می پذیریم و حتما ایراد رو برطرف خواهیم کرد.

آیا تغییرات بعد از تحویل هم انجام خواهید داد؟

اگر تغییرات جزیی باشند بدون هزینه انجام خواهد شد . در صورتی که تغییرات وقت گیر باشند به همان میزان برای شما فاکتور صادر خواه شد.

آیا تغییر و ویرایش هم بر روی قابل آماده انجام میدهید؟

بله قابل انجام هست به میزان تغییر به فاکتور نهایی اضافه خواهد شد.

آیا قالب html رو پس از راستچین به وردپرس تبدیل میکنید؟

بله انجام میدهیم و هزینه مجزا دریافت خواهد شد؟

قیمت ها

توجه داشته باشید که این قیمت‌ها قیمت‌های تقریبی می‌باشد و قیمت اصلی بعد از دیدن طرح های شما همراه با زمانبندی به صورت مجزا برای هر صفحه به شما ابلاغ خواهد شد.

صفحه اصلی

مهمترین صفحه هر سایت صفحه اصلی سایت یا هوم پیج سایت میباشد که معمولا دارای قسمت های عمومی مثل هدر ، فوتر ، اسلایدر ، درباره ما ، بلاگ ، و بسته به نوع سایت میتواند شامل قسمتهای مثل محصولات ، خدمات ، نظرات مشتریان و .. میباشد.

شروع قیمت از
400 هزار تومان

صفحات داخلی ساده

صفحات ساده ای مثل تماس با ما ، سوالات متداول ، دسته بندی اخبار ، که دارای بخش ها و جزییات کمتری می باشد. در این دسته قیمتی قرار میگیرند.

شروع قیمت از
100 هزار تومان

صفحات داخلی با جزییات بیشتر

صفحاتی که دارای بخش ها و جزییات بیشتری دارند ، مثل درباره ما ( شامل متن ، ویدئو ، آمار ، خدمات ، تیم ما و ....) ، مطلب بلاگ (شامل متن ، تصویر ، گالری ، اشتراک گذاری ، درباره نویسنده ، مطالب مشابه ، نظر دهی و ....) در این دسته بندی قیمتی قرار میگیرند.

شروع قیمت از
200 هزار تومان